Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Najładniejsza textura podłoza jaką widziałem


iWOJOWNIKi2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po kija drugi temat?

Wczoraj dałeś już , chyba że zamknięty...

 

Tekstury jak tekstury.

Rewelacji nie ma a widziałem lepsze.

I nawet je miałem

:D

Tylko nadal ich na dysku nie moge znalezc bo tak to bym udostepnil

Pozdrawiam

1377774857-U369478.png


Opublikowano

Po kija drugi temat?

Wczoraj dałeś już , chyba że zamknięty...

 

Tekstury jak tekstury.

Rewelacji nie ma a widziałem lepsze.

I nawet je miałem

:D

Tylko nadal ich na dysku nie moge znalezc bo tak to bym udostepnil

Pozdrawiam

Jara Cię środkowanie tekstu, ciągły hejt i czego Ty tam nie miałeś i kiedy?

@top

Biorę, niezłe teksturki ;p

ePc0b.jpg

mcn_cc.pl - banda złodziei

;)

Piszę questy na zamówienie - Zostanę questerem na serwerze dedykowanym - Na zlecenie napiszę questy - Zakoduję stronę HTML5/CSS3

Opublikowano

Jara Cię środkowanie tekstu, ciągły hejt i czego Ty tam nie miałeś i kiedy?

@top

Biorę, niezłe teksturki ;p

Przed napisaniem tego mogłeś ściągnąć i ocenić...

Tylko ta ścieżka kamienia jest ładna , reszta taka sobie.

Nie ,środkuje tekst bo się przyzwyczaiłem

I nie " jara " mnie to. Lepiej sprawdź co to znaczy...

@

tak lepiej .. ?

1377774857-U369478.png


Opublikowano

Po kija drugi temat?

Wczoraj dałeś już , chyba że zamknięty...

 

Tekstury jak tekstury.

Rewelacji nie ma a widziałem lepsze.

I nawet je miałem

:D

Tylko nadal ich na dysku nie moge znalezc bo tak to bym udostepnil

Pozdrawiam

czytaj uważnie administratorzy mi przenieśli temat bo nie napisałem

[DL] przed tematem myśleli ze to jest pytanie zobacz na mój profil

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...